Časopis View

Časopis koncernu Geberit s názvom „View“ je adresovaný najmä architektom, návrhárom interiérov a konečným používateľom. Vydávame ho raz za rok a pokrýva širokú škálu tém súvisiacich s účasťou koncernu Geberit na prestížnych medzinárodných architektonických projektoch. Okrem toho „View" tiež informuje o najnovšom vývoji v dizajne a komunikuje filozofiu spoločnosti.


Geberit Reference Magazine View 2015

Hlavné témy v časopise "View 2015":

  • Budova hlavnej stanice vo Viedni bola jedným z najväčších európskych stavebných projektov minulého roku. Okrem železničnej stanice je súčasťou komplexu tiež multifunkčné nákupné a administratívne centrum „BahnhofCity“ a ústredie Rakúskych spolkových dráh (ÖBB). Poprehýbaná strecha v tvare diamantu je odvodňovaná systémom Geberit Pluvia. Architekti se rozhodli použiť pre tento projekt aj potrubný systém Geberit PE-HD.
  • Prečítajte si o tom, ako inštalatéri vďaka Geberit know-how zvládli náročné odvodnenie budovy Markthal v Rotterdame.
  • Vysokoškolská budova HafenCity University Hamburg je umiestnená v prominentnej prístavnej štvrti. Elektronické splachovanie WC a pisoárov Geberit prispieva k príjemnému sanitárnemu zázemiu pre viac než 2000 študentov.
  • Se svojimi 5 848 kilometrami je ruský závodný okruh Sochi Autodrom tretím najdlhším okruhom závodného kalendára, hneď za belgickým Spa-Francorchamps a britským Silverstone. Potrebný komfort na toaletách v areáli zaisťujú závesné toalety, umývadlá a pisoáre Keramag Renova a bezbariérové toalety Keramag Vitalis.Prečítajte si alebo stiahnite najnovšie vydanie časopisu View
View – Reference magazine 2015

Staršie vydania časopisu View nájdete tu Súbory na stiahnutie