Väčšia kvalita života v kúpeľni

Komfortné výrobky pre sanitárne zariadenia

Od hygienického zariadenia po wellness centrum

Kúpeľňa sa vyvinula z hygienického zariadenia na komfortné wellness centrum vo vlastnom dome. Požiadavky na dizajn a funkcie sanitárnych zariadení sa dramaticky zmenili. Geberit dodáva výrobky a funkcie, ktoré priamo zlepšujú kvalitu života zákazníkov a ponúkajú najvyššiu úroveň pohodlia vďaka zvýšeniu sviežosti, čistoty a hygieny.


Geberit AquaClean je WC, ktoré Vás umyje vodou. Nastavuje nový štandard pre sviežosť a hygienu v sanitárnych zariadeniach. Jemný vodný lúč Vás umyje a dodá Vám svieži a príjemný pocit po celý deň. V závislosti od zvoleného modelu Vám ďalšie funkcie, ako napríklad masážna sprcha, teplovzdušný sušič alebo jednotka pre odsávanie zápachu, pri návšteve WC poskytnú dokonalý zážitok a ponúknu Vám sviežosť, pohodu a čistotu.

Získajte viac informácií o výrobku Geberit AquaClean


Jednotka na odsávanie zápachu Geberit DuoFresh odstraňuje nepríjemné zápachy priamo tam, kde vznikajú. Cez otvor pre splachovanie odsáva vzduch priamo z keramiky WC, čistí ho pomocou filtru s aktívnym uhlím, neutralizuje ho a potom ho vypúšťa späť do miestnosti. Jednotka na odsávanie zápachu je skrytá za ovládacím tlačidlom Geberit Sigma40, ktoré má po celom obvode výstupy vzduchu. Okrem toho je tu zasúvacia tyčka, ktorá umožňuje vkladať WC bloky aj do podomietkovej splachovacej nádržky. Zložky WC bloku sú distribuované na okraj keramiky WC pri každom splachovaní, čím sa zaistí sviežosť a čistota.

Získajte viac informácií o pohodlných funkciách podomietkových nádrží


Elektronické umývadlové armatúry Geberit umožňujú, aby sa prúd vody spustil bez kontaktu s armatúrou. Tak vylepšujú hygienu a znižujú riziko prenosu choroboplodných zárodkov, najmä vo verejných a poloverejných sanitárnych zariadeniach. Dodatočné funkcie, ako napríklad programy na úsporu vody alebo obmedzenie teploty, robia manipuláciu s pitnou vodou úspornejšou a jej použitie bezpečnejšie.

Získajte viac informácií o umývadlových armatúrach Geberit