Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Know-How Installed

Spoľahlivé riešenia

V spoločnosti Geberit sa obraciame na dlhoročnú úzku a úspešnú spoluprácu s inštalatérmi, sanitárnymi inžiniermi, architektmi a veľkoobchodníkmi. Znalosti a skúsenosti našich zákazníkov začleňujeme do každého nášho vývoja a vylepšení.

Svoju vášeň pre kvalitu a technológiu spájame s takmer 150 rokmi sanitárneho know-how, aby sme ponúkli spoľahlivé produkty a služby, ktoré našim zákazníkom skutočne uľahčia život. Naše výrobky stanovujú štandardy v sanitárnom priemysle. Sú inovatívne, univerzálne a rýchle a ľahko sa inštalujú a servisujú. Keďže vieme, že silné partnerstvo s našimi zákazníkmi je nevyhnutné pre ich úspech, pomáhame im s riadnym plánovaním, logistikou, inštaláciou, údržbou produktu a rýchlou a komplexnou technickou podporou.

Plne integrované kúpeľňové riešenia, ktoré fungujú v kombinácii so spoľahlivosťou a odborným servisom: to je Know-How Installed.