Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Geberit Rimfree®

Geniálna čistota

Čistota a hygiena sú pre mňa veľmi dôležité, a preto aj moja kúpeľňa musí byť vždy čistá. Zároveň ale nechcem strácať príliš veľa času upratovaním a čistením. Našla som riešenie. Kúpila som si WC misu, ktorá nemá žiadne štrbiny a ťažko dostupné miesta. Moja kúpeľňa je teraz skutočne čistá, pretože toaleta s Rimfree technológiou nemá žiadny splachovací kruh, kde sa hromadí neodstrániteľná špina a baktérie. Aj tu platí, že menej je niekedy viac.

Vlastnosti WC misy bez splachovacieho okraja Geberit Rimfree

  • Už žiadne štrbiny a ťažko dostupné miesta, kde sa môžu usadzovať nečistoty a množiť baktérie
  • Jednoliaty povrch misy je hygienický a ľahko sa čistí
  • Patentovaný rozdeľovač vedie prúd vody tak, aby aj pri nízkej spotrebe vody bolo dokonale spláchnuté
  • Toalety Geberit Rimfree vnášajú do kúpeľne čistotu a sviežosť

WC bez splachovacieho kruhu

WC misa bez splachovacieho okraja Geberit Rimfree

Bez splachovacieho kruhu

Toaletná misa Rimfree bez splachovacieho kruhu nemá skryté a ťažko dostupné miesta, kde by sa mohli usadzovať nečistoty a množiť baktérie.

Patentovaný rozdeľovač vody

Vďaka patentovanému rozdeľovaču je prúd vody nasmerovaný po oboch stranách misy presne tam, kde je to potrebné, dokonca aj pri malom množstve vody.

Jednoduché čistenie

Čistenie mís Rimfree je neporovnateľne jednoduchšie, pretože nemajú žiaden okraj, za ktorým by sa hromadila špina a vodný kameň.