Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť

Geberit Slovensko

Geberit Sestra

Plochá sprchová vanička

BEZCHYBNÁ HYGIENA

Nová plochá sprchová vanička Sestra je zárukou najlepšej hygieny. Voda je zo sprchového kúta odvádzaná decentným precízne spracovaným kanálikom. Ten má v strednej časti umiestnenú krytku, pod ktorou je v dobre prístupnom mieste uložené hrebeňové sitko zachytávajúce vlasy a iné nečistoty.

BEZPEČNÝ POVRCH PRÍJEMNÝ NA DOTYK

Povrch vaničky je vyrobený z odolného vysokokvalitného liateho kameňa. Textúrovaný povrch je príjemný na dotyk a má výborné protišmykové vlastnosti, ktoré zvyšujú bezpečnosť pri pohybe v sprche. Sprchová vanička Sestra prekvapí odtokom, ktorý je jednoduchý, elegantný a perfektne lícuje s povrchom vaničky. Výsledkom je dokonalá kombinácia atraktívneho dizajnu a funkčnosti.

Flexibilné využitie

Odtok je vybavený zápachovou uzávierkou s obzvlášť plochou konštrukciou, a preto je ideálny aj pre podlahy s nízkou konštrukčnou výškou. Plochá sprchová vanička Sestra môže byť vďaka svojej jedinečnej konštrukcii osadená aj v úrovni podlahy.

V predaji od apríla 2020.