Závesné WC Zamerané na podstatu

Závesné WC pre harmonický kúpeľňový dizajn

Závesné WC dodáva kúpeľniam a toaletám elegantný a atraktívny vzhľad.

Zladený dizajn

Inštalácia závesného WC znamená, že nádržka je skrytá za stenou a vy sa môžete sústrediť na dizajn toalety a ovládacieho tlačidla. Sortiment výrobkov Geberit zahŕňa rôzne tvary toaliet. Každý štýl má svoj vlastný dizajn, aby toaleta harmonicky ladila s celkovým dizajnom kúpeľne.

Design Meets Function

Voľný podlahový priestor pod závesným WC spôsobuje, že kúpeľňa vyzerá väčšia a uľahčuje čistenie podlahy. Ak doplníme k závesnému WC bezdotykové ovládacie tlačidlo, posunieme dizajn, hygienu a čistenie na úplne novú úroveň.

Vedeli ste?

Závesné WC je nadčasovým dizajnovým kúskom pre modernú kúpeľňu. Závesné WC riešenia Geberit preukázujú svoju kvalitu už viac ako 50 rokov. Rám integrovaný v stene a na ňom upevnená toaleta majú nosnosť až 400 kg. Nádržky Geberit sú všetky vyfukované z jedného kusa, pričom každá jednotlivá nádržka je pred opustením továrne niekoľkokrát skontrolovaná na tesnosť.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky s funkčným dizajnom