Zladené ovládacie tlačidlá Dizajnová rôznorodosť a šikovné funkcie

Výber správneho ovládacieho tlačidla k toalete dodá vašej kúpeľni konečný vzhľad. Ovládacie tlačidlá Geberit kombinujú moderný, prepracovaný dizajn s inovatívnymi funkciami, ako je napríklad jednotka na odsávanie zápachu DuoFresh.

Geberit Sigma50 má jemne zakrivený dizajn štíhlych ovládacích plôch, čo prepožičiava elegantný vzhľad celému tlačidlu. Keďže ovládacie tlačidlá by mali čo najhladšie ladiť s dizajnom kúpeľne, Geberit ponúka celý rad materiálov, farieb a dizajnov.

Ktorý dizajn sa hodí k vášmu štýlu?

Ovládacie tlačidlá

Prispôsobte si ho

Nejde o hocijakú kúpeľňu, ide o vašu kúpeľňu. Nájdite to pravé splachovanie pre toaletu, ktoré vašej kúpeľni dodá luxusnú eleganciu a bude vás rozmaznávať svojimi pohodlnými funkciami. Pretože Geberit kombinuje elegantný dizajn s praktickými funkciami.

Zodpovedajúce materiály nie sú len módnym trendom, je to tiež veľký trend v kúpeľniach. Od obkladačiek cez sanitárnu keramiku a umývadlové batérie až po ovládacie tlačidlo – všetko sa dá zladiť z hľadiska dizajnu a materiálov. Neexistujú takmer žiadne obmedzenia, pokiaľ ide o prispôsobenie tlačidiel na splachovanie toaliet. Môžete použiť dokonca aj fotografie, vzory, výroky a motívy umeleckých diel.

Agónia voľby

Či už je obdĺžnikové alebo okrúhle, bezdotykové alebo ovládané dotykom tlačidla, matné alebo lesklé, veľké alebo malé, pútavé alebo nenápadné – ponorte sa do nášho virtuálneho showroomu tlačidiel.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky s funkčným dizajnom