Prispôsobený dizajn

Tlačidlo Geberit Sigma50 sa vyznačuje prepracovaným dizajnom a jeho štíhle kovové ovládacie polia dodávajú celému tlačidlu elegantný vzhľad. Ovládacie tlačidlá by mali plynulo zapadnúť do dizajnu kúpeľne – preto sú tlačidlá Sigma dostupné v širokej škále materiálov, tvarov a farieb.

Ovládacie tlačidlá

Prispôsobte si ho

Nejde o hocijakú kúpeľňu, ide o vašu kúpeľňu. Nájdite to pravé splachovanie pre toaletu, ktoré vašej kúpeľni dodá luxusnú eleganciu a bude vás rozmaznávať svojimi pohodlnými funkciami. Pretože Geberit kombinuje elegantný dizajn s praktickými funkciami.

Zodpovedajúce materiály nie sú len módnym trendom, je to tiež veľký trend v kúpeľniach. Od obkladačiek cez sanitárnu keramiku a umývadlové batérie až po ovládacie tlačidlo – všetko sa dá zladiť z hľadiska dizajnu a materiálov. Neexistujú takmer žiadne obmedzenia, pokiaľ ide o prispôsobenie tlačidiel na splachovanie toaliet. Môžete použiť dokonca aj fotografie, vzory, výroky a motívy umeleckých diel.

Agónia voľby

Či už je obdĺžnikové alebo okrúhle, bezdotykové alebo ovládané dotykom tlačidla, matné alebo lesklé, veľké alebo malé, pútavé alebo nenápadné – ponorte sa do nášho virtuálneho showroomu tlačidiel.
Showroom tlačidiel

Radi vám poradíme s prispôsobením vášho ovládacieho tlačidla. Obráťte sa na nás!
Kontaktný formulár

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky