Neobmedzená mobilita Kúpeľňa zajtrajška

Umývadlo Geberit Selnova Comfort

Je dôležité navrhnúť kúpeľňu na dlhšie obdobie. Viacgeneračná kúpeľňa Geberit Selnova Comfort vám ukáže, ako môžu malé detaily pomôcť zabezpečiť vysokú kvalitu života v kúpeľni z dlhodobého hľadiska, ako aj to, ako môže vyzerať skvelý bezbariérový a vekovo vhodný dizajn kúpeľne. Rad špeciálnych a pohodlných prvkov ponúka maximálnu nezávislosť ľuďom s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Geberit Selnova Comfort

Funkčné detaily, ktoré robia viditeľný rozdiel

Výrobky Geberit pre bezbariérové kúpeľne nielen vyzerajú atraktívne, ale sa tiež vyznačujú svojou orientáciou na používateľov všetkých vekových kategórií. Príklady zahrňujú širokú škálu riešení pre sprchy na úrovni podlahy, elektronické zápachové uzávierky a diaľkové ovládania splachovania pre toalety. Dnešné kúpeľne sú už teda optimálne vybavené aj do budúcnosti.

K sprchovým riešeniam na úrovni podlahy
K diaľkovým ovládaniam splachovania pre toalety

Bezpečná, bezbariérová inštalácia toalety

Bezbariérový inštalačný prvok Geberit Duofix pre závesné toalety
Výškovo nastaviteľná závesná toaleta Geberit Duofix

Bezbariérové inštalačné prvky pre závesné toalety v inštalačnom systéme Geberit Duofix sú dokonale prispôsobené potrebám ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu. Úzke prvky umožňujú štandardnú vyhovujúcu inštaláciu bezpečnostných rukovätí do všetkých konštrukčných situácií, plus nastaviteľnosť výšky keramických zariadení s veľkým zvýšením až o 70 cm pre používateľov invalidných vozíkov. Výškovo nastaviteľné prvky umožňujú kedykoľvek vykonať úpravy na zaistenie pohodlného používania a prístupu pre invalidné vozíky. Sortiment zahŕňa aj inštalačné prvky s integrovanými upevňovacími bodmi pre bezpečnostné rukoväte, ktoré sa dajú namontovať rýchlo, ľahko a bezpečne.

Má zmysel uvažovať o budúcnosti už vo fáze plánovania, pretože neprítomnosť týchto montážnych dosiek v kúpeľni spôsobuje, že dodatočná montáž jednoduchých bezpečnostných rukovätí je vo väčšine prípadov zložitá a nákladná.

S výškovo nastaviteľným inštalačným prvkom Geberit Duofix pre závesné toalety sa dá výška dosky plynulo nastavovať až do 8 cm bez toho, aby to malo vplyv na predstenné panely. Pre väčšie pohodlie a flexibilnosť.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.