Optimálny priestor a poriadok Modulárny úložný systém

Skrinka pod umývadlo Geberit Acanto

V kúpeľni tvoria umývadlo a skrinka harmonický celok. Vnútro nábytku nie je o nič menej pôsobivé. Naši dizajnéri sa zameriavajú aj na optimálny dizajn vnútra nábytku – napríklad s voliteľným organizačným boxom z kvalitného dreva, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre zásuvky. To zaisťuje väčší poriadok v skrinke, pričom úložný priestor je optimalizovaný vďaka modulárnej koncepcii. Výsledkom je, že veci používané každý deň sú uložené štruktúrovaným spôsobom a sú vždy ľahko dostupné. Organizačné boxy sú elegantným riešením pre každého, kto chce mať veci prehľadne usporiadané a zároveň vytvoriť ďalší priestor.

Organizačný box je jedným z produktov, ktoré Geberit vyvinul po komplexných testoch u spotrebiteľov. K tomu patrí aj magnetická tabuľa s voľne polohovateľnými policami.

Geberit Acanto

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.