Štruktúra vytvára priestor

Obrázok znázorňujúci tému „Viac štruktúry v kúpeľni“

Kam so všetkými tými kefami, tubami a sprejmi? Nepýtame sa to po prvýkrát, no tentoraz máme odpoveď od dvoch influencerov. Jedna možnosť spočíva v položkách kúpeľňového nábytku, ktoré fungujú ako skrinky, buď stojace alebo závesné, a vytvárajú tak úložný priestor v kúpeľni.

Magické riešenie úložného priestoru v kúpeľni však nespočíva vo väčšom množstve nábytku, ale lepšej štruktúre. Kúzlo za tým nie je príliš komplikované: vylúčením chaosu z kúpeľňového nábytku a spoliehaním sa viac na možnosti, ktoré podporujú organizované usporiadanie, môžete lepšie využiť množstvo úložného priestoru, ktoré máte.

Usporiadajte pomocou zásuviek

Skrinky pod umývadlá sú na tento účel veľmi vhodné, pretože okamžite riešia dva problémy: skrývajú zápachové uzávierky a vodovodné vedenia a vytvárajú úložný priestor pod umývadlom. V ideálnom prípade budú skrinky pod umývadlo obsahovať aj zásuvky, v ktorých bude možné praktickým spôsobom uložiť rozmanitú škálu príslušenstva.

Kvalita sa vyplatí

Zásuvky sú dostupné v rôznych modeloch a môžu mať širokú škálu rôznych kvalitných vlastností. Mali by byť namontované na dobre vyhotovených koľajničkách. Tieto zaisťujú, že sa zásuvky dajú otvárať a zatvárať rovnomerne a spoľahlivo bez toho, aby sa obsah poškodil. Niektoré zásuvky sú vybavené plne vysúvateľnými koľajničkami, ktoré umožňujú ich vytiahnutie až na doraz.

Hladké a nehlučné

Samozatvárací mechanizmus a mechanizmus jemného dovretia sú dve ďalšie funkcie, ktoré ponúka moderný kúpeľňový nábytok. V prípade samozatvárania postačí jemné potlačenie a zásuvka sa sama zatvorí. Mechanizmus jemného dovretia zbavuje používateľa kúpeľne dvoch nepríjemností: po prvé, zásuvka už pri zatváraní nerobí hluk a po druhé, hybnosť zásuvky sa spomalí, čo znamená, že obsah zásuvky zostane neporušený.

P. S. Ak chcete mať vo veciach ešte väčší poriadok, triediace a usporiadacie boxy vám s tým pomôžu. Zakúpiť sa dajú ako voliteľné príslušenstvo ku kúpeľňovému nábytku alebo v predajni domácich potrieb.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Nič nepremeškajte

Štyri obrázky príbehov Geberit

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni