Škvrny v kúpeľni Od laku a odlakovača

Škvrny v kúpeľni? Geberit má odpovede. Marianne Krüger, senior odborníčka v chemickom priemysle, vysvetľuje nepekné škvrny, ktoré sa môžu v kúpeľni objavovať od lakov na nechty a odlakovačov, a ako im predchádzať.

Lak na nechty a odlakovač na nechty obsahujú rozpúšťadlá, ako je acetón, ktorý môže poškodiť povrchy a povrchové úpravy rôznych materiálov vrátane plastov. Marianne Krüger vám poskytne niekoľko rád, ako tomu zabrániť a čo robiť, ak v kúpeľni vylejete lak alebo odlakovač.

Chcete zistiť viac o škvrnách v kúpeľni? Geberit má odpovede:

1. časť: Škvrny od farieb na vlasy a odfarbovačov
2. časť: Škvrny v kúpeľni od hygienických výrobkov a kúpeľňových čistiacich prostriedkov
4. časť: Škvrny v kúpeľni - usadeniny

Geberit - tipy a rady

Prihláste sa na odber nášho newsletteru a nenechajte si ujsť žiadne novinky, udalosti alebo tipy do kúpeľne. Majte prehľad o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch vášho kalendára a ďalších informáciách o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, užívateľskej prívetivosti a prístupnosti v kúpeľni.

Prihlásiť sa na odber

Kúpeľňové výrobky

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Len pár krokov stačí na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.