Škvrny v kúpeľni Od laku a odlakovača

Škvrny v kúpeľni? Geberit má odpovede. Marianne Krüger, vedúca chemického laboratória, vysvetľuje nepekné škvrny, ktoré sa môžu v kúpeľni objavovať od lakov na nechty a odlakovačov, a ako im predchádzať.

Lak na nechty a odlakovač na nechty obsahujú rozpúšťadlá, ako je acetón, ktorý môže poškodiť povrchy a povrchové úpravy rôznych materiálov vrátane plastov. Marianne Krüger vám poskytne niekoľko rád, ako tomu zabrániť a čo robiť, ak v kúpeľni vylejete lak alebo odlakovač.

Ďalšie témy zo série „Škvrny v kúpeľni? Geberit pozná odpoveď“:

1. časť: Škvrny od farieb na vlasy a odfarbovačov
2. časť: Škvrny v kúpeľni od hygienických výrobkov a kúpeľňových čistiacich prostriedkov
4. časť: Škvrny v kúpeľni - usadeniny
5. časť: Škvrny v kúpeľni od čistiacich prostriedkov a WC tabliet

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky

Nič nepremeškajte

Geberit - tipy a rady

Prihláste sa na odber nášho newsletteru a nenechajte si ujsť žiadne novinky, udalosti alebo tipy do kúpeľne. Majte prehľad o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch vášho kalendára a ďalších informáciách o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, užívateľskej prívetivosti a prístupnosti v kúpeľni.

Prihlásiť sa na odber

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni