A teraz niečo, čo ste nečakali

Ovládacie tlačidlo je v technológii splachovania prvou zastávkou. V prvom rade má praktickú funkciu: ovláda splachovanie – veľké tlačidlo na veľké splachovanie a malé tlačidlo na malé splachovanie, a poskytuje ľahký prístup k mechanike, ktorá sa skrýva za ním, takže je jednoduché vykonávať údržbu a v prípade potreby vykonať opravy. Ale ovládacie tlačidlo je ešte čosi viac. Vďaka svojej prispôsobiteľnosti je prakticky zaručené, že každej kúpeľni dodá jedinečný charakter. Napríklad:

Príklad plynulej integrácie

Ovládacie tlačidlo Omega60

Minimalistické, jednofarebné, priamočiare – také sú ovládacie tlačidlá Omega60, ktoré kúpeľni dodávajú pocit čistoty a pokoja. Ovládacie tlačidlo Omega60 je navyše špecifické tým, že je nainštalované v jednej rovine s obloženou stenou.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky

Nič nepremeškajte

Štyri obrázky príbehov Geberit

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni