A teraz niečo, čo ste nečakali

Ovládacie tlačidlo je v technológii splachovania prvou zastávkou. V prvom rade má praktickú funkciu: ovláda splachovanie – veľké tlačidlo na veľké splachovanie a malé tlačidlo na malé splachovanie, a poskytuje ľahký prístup k mechanike, ktorá sa skrýva za ním, takže je jednoduché vykonávať údržbu a v prípade potreby vykonať opravy. Ale ovládacie tlačidlo je ešte čosi viac. Vďaka svojej prispôsobiteľnosti je prakticky zaručené, že každej kúpeľni dodá jedinečný charakter. Napríklad:

Príklad plynulej integrácie

Ovládacie tlačidlo Omega60

Minimalistické, jednofarebné, priamočiare – také sú ovládacie tlačidlá Omega60, ktoré kúpeľni dodávajú pocit čistoty a pokoja. Ovládacie tlačidlo Omega60 je navyše špecifické tým, že je nainštalované v jednej rovine s obloženou stenou.

Kúpeľňové výrobky

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Len pár krokov stačí na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.