Čo to moje oko nevidí

Život bez zrkadla v kúpeľni je v dnešnom svete takmer nepredstaviteľný. Holenie sa a nanášanie mejkapu by boli celkom výzvou. Preto je správne zrkadlo kľúčovou súčasťou moderných kúpeľní. Ale aký druh zrkadla je ten najlepší? Existuje niekoľko vecí, ktoré by vám mohli pomôcť urobiť správne rozhodnutie.

Pani pred zrkadlovou skrinkou Geberit

Nie všetky zrkadlá sú rovnaké

Existuje niekoľko rôznych typov zrkadiel, z ktorých si môžete vybrať. Základný rozdiel je medzi klasickými zrkadlami a zrkadlovými skrinkami. Čo je lepšie, závisí najmä od veľkosti a požadovanej funkčnosti kúpeľne. V kúpeľni pre hostí je zrkadlo často lepšou voľbou, zatiaľ čo v rodinnej kúpeľni je výhodnejšia zrkadlová skrinka, keďže poskytuje potrebný úložný priestor.

To však nie je všetko, čo ponúkajú zrkadlové skrinky. Mnohé sú zvnútra celé zrkadlové. To znamená, že sa môžete pozerať do zrkadla aj vtedy, keď sú dvierka otvorené alebo sa môžete vidieť zozadu. Vnútro zrkadlových skriniek sa tiež dá rozdeliť do sekcií, napríklad pomocou pohyblivých poličiek.

Geberit Option
KLIKNITE A ZÍSKAJTE VIAC INFORMÁCIÍ.

A bolo svetlo

Svetelné zdroje integrované do zrkadla alebo zrkadlovej skrinky poskytujú optimálne osvetlenie oblasti umývadla a pri holení alebo nanášaní mejkapu dávajú to správne svetlo. V závislosti od požiadaviek na osvetlenie si môžete vybrať z rôznych konceptov. Nepriame osvetlenie, keď sú LED pásy alebo iné zdroje svetla namontované za často satinovaným sklom, má elegantný efekt. Vytvára príjemnú atmosféru a neoslňuje.

Dodatočné výhody

Teraz sa len musíte rozhodnúť, ktorú pridanú výhodu chcete. Či už ide o integrované osvetlenie, vstavané zásuvky na sušiče vlasov alebo elektrické zubné kefky, USB porty na nabíjanie mobilných telefónov alebo integrované zrkadlá na holenie alebo mejkap – existuje veľa možností na výber.

Kvalita sa vyplatí

Je tiež dôležité vedieť, že vlhkosť v kúpeľni môže poškodiť zrkadlo a v ňom inštalovanú elektroniku. Lacné výrobky tu nemajú čo hľadať. Je tiež dôležité všimnúť si, že elektrické pripojenia pre zásuvky, USB porty a samozrejme pre osvetlenie majú IP kód 44. Sú teda chránené pred striekajúcou vodou.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Nič nepremeškajte

Geberit - tipy a rady

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni