Čistá estetika

Geberit AquaClean Sela – sprchovacia toaleta budúcej generácie

Sprchovaciu toaletu vynašiel švajčiarsky rodák Hans Maurer koncom 50. rokov 20. storočia. Na začiatku boli veľké, objemné a okamžite rozoznateľné ako niečo nezvyčajné. Aj neznalým problematiky bolo okamžite zrejmé, že musia mať dodatočné funkcie, nech už to boli akékoľvek.

Dnes, približne 60 rokov od uvedenia prvého modelu, sú objemné tvary a viditeľné prípojky minulosťou. Umožnili to dva faktory: prvý, že riadiaca technológia zaberá omnoho menej priestoru, keďže elektronika sa výrazne zmenšila. Druhý, že ľudia začali viac premýšľať o inštalácii a dizajne, najmä čo sa týka kúpeľní. Stredobodom pozornosti je teraz nadčasový, elegantný dizajn a integrovaná technológia. Dokonca aj elektrické a vodovodné prípojky sú v sprchovacích toaletách zakomponované tak, že pre používateľa nie sú vôbec očividné. Na prvý pohľad dnes sprchovacie toalety vyzerajú takmer rovnako ako bežné toalety, no odlišujú sa výnimočnými funkciami, ako je sprchovacia funkcia, sušenie, WC sedadlo s ohrievaním alebo odsávanie zápachu.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky

Nič nepremeškajte

Štyri obrázky príbehov Geberit

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni